Návody, tipy, triky ...


Vydělali jste už něco na internetu?

Ano hodně (20 | 27%)
Ano, ale jen málo (28 | 38%)
Ne, vůbec (26 | 35%)
Jeden z nejznámějších provizních systémů na netu.
Princip vydělávání je stejný jako u všech ostatních systémů zaregistrujete se na stránce iq-test.eu kde Vám bude přidělen specifický url kód, bannery atd. které budete na svých stránkách zobrazovat. Za každého člověka, který přijde na tyto stránky přes Váš odkaz, udělá si iq test a následně zaplatí za výsledek pomocí sms dostanete provizi 12.8 kč.
Také je možnost, že přivedete do programu nové dealery. Vy budete dostávat další odměnu ve výši 4.48 kč za každou provedenou platbu přes Vašeho dealera.
Příklad:
Pošlu odkaz s mým specifickým kódem kamarádovy, který má úspěšné internetové stránky nebo blog a když se tam zaregistruje a vloží jeho kód na svojí stránku tak za každého, kdo provede platbu přes jeho odkaz získám dalších 4.48 kč.
Je o poměrně jednoduchý způsob jak si vydělávat. Firma odměny v pořádku vyplácí a když budete hodně pilní můžete si přijít na hezké peníze.
Ze začátku však nečekejte žádnou slávu, protože aby Vám systém začal trochu vydělávat musíte nejdříve přivést mnoho dealerů a to není zas tak jednoduché.

REGISTRUJTE SE ZDE: REGISTRACE ZDE
23.03.2011 08:33:11
venc.da


Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
TOPlist

<-! WebSurf.ru Banner ->
Propagace stránek </ a>
<-! WebSurf.ru Banner ->


Povinné ručení od DIRECT Pojišťovny


Search Western Washington homes for sale
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one